DARBO SPECIFIKA / SPALVOS

Nusprendus pradėti dirbti su molio – marmuro glaistu FINISH Nr. 9, klausimų bus daugiau nei atsakymų, bet tuo ir žavinga ši kelionė į meninės apdailos sienų kūrimą. 

Mr. Clay  molio – marmuro glaistas FINISH Nr. 9 skirtas glaistyti tik ant Mr. Clay apdailinio molio tinko, atliekant įvairias dekoravimo technikas, kurių instrukcijas rasite mūsų DARBŲ VADOVE arba galėsite sukurti patys.

Sakydami „glaistyti“ neturime omenyje, kad reikės paprastai, lygiai užtepti mišinį kaip trečią sluoksnį – taip nieko nebus ???? Kai kur reikės smarkiai braukiant glaistykle nuimti perteklių, kad atsidengtų apatinis sluoksnis, kai kur reikės tiesiog „nedatepti“, o kai kur reikės padengti sieną pilnai. Bus situacijų, kai netyčia, per daug „paguldę“ glaistyklę „atlupsite“ visus 3 sluoksnius ir vėliau mėginsite pataisyti, bet bus situacijų, kai „atlupti“ reikės tyčia, kad išgautumėte gražiausius efektus.

Džiūvimo procese FINISH nr. 9 glaistas kietinamas nerūdijančio plieno glaistykle, tai leidžia išgauti blizgius, matinius bei faktūrinį gylį turinčius dekoratyvinius paviršius. Išdžiūvęs paviršius gali būti impregnuojamas tungų aliejumi, kuris suteikia optinį gylį, sodrumą spalvoms, atsparumą purvui, trinčiai ir drėgmei.

SPALVOS – molio – marmuro glaistas FINISH Nr. 9 gali būti tonuojamas visais mineraliniais pigmentais iš Mr. Clay spalvų paletės, tačiau reikia turėti omenyje, kad spalvos nebus identiškos, nes mišinys nedengiamas tolygiai kaip glaistas ar tinkas. Dekoruojant sienas, spalvos bus tik apytikslės, todėl visada pirmiausiai reikia pasidaryti mažą eskizą iki pat pabaigos su pasirinktu impregnavimu.

Mišinys yra pusiau blizgus – kuo daugiau jį kietinsite glaistykle, tuo blizgesnis jis bus.

Svarbu!

Kai kurių pigmentų spalvų sudėtyje yra raudono mineralinio pigmento, kuris linkęs sunkiau išsimaišyti, todėl rekomenduojame visą spalvos indelio turinį į vandenį pilti per smulkų sietelį vis pratrinant šaukšteliu.

Spalvų numeriai, kuriuose yra raudono mineralinio pigmento:

3_B, 12_B, 14_B, 18_B, 27_B, 34_B, 40_B, 42_B, 46_B, 51_B, 53_B, 55_B, 59_B, 67_B, 78_B, 98_B, 99_B, 101_B, 108_B, 109_B, 110_B, 111_B, 112_B, 116_B, 119_B, 138_B, 141_B, 154_B, 155_B, 161_B, 162_B, 167_B, 168_B

Kad ir kas Jūsų laukia, patikėkite, verta!

Meniu