Mr. Clay įkūrėja ir vadovė

Apie mus

Mūsų produkcija

Molio tinką Lietuvoje gaminame ir parduodame nuo 2016 m. Mūsų gaminiai tinkami gyvenamųjų namų ir komercinių patalpų vidaus sienų apdailai, kur yra aukšti ne tik gero ir sveiko mikroklimato, bet ir estetiniai – kuo natūralesnio interjero reikalavimai.

Gaminių sistemą sudaro:

  • Klasikinis rudas molio tinkas išlyginamajam sluoksniui;
  • Baltas apdailinis molio tinkas, kuris gali būti tonuojamas daugiau nei 100 atspalvių;
  • Rudas apdailinis (apdailos) molio tinkas norintiems natūralios rudo molio spalvos;
  • Molio dažai;
  • Molio – marmuro glaistai meninės apdailos sienų kūrimui;
  • Daugiau nei 100 mineralinių pigmentų spalvų.

– Tam, kad sienų apdailos darbai vyktų sklandžiai ir kokybiškai, nuo 2018 m. Lietuvoje prekiaujame italų prekės ženklo Marmorino tools sienų dekoravimo įrankiais.

– Taip pat mūsų prekių asortimentą sudaro kruopščiai atrinktos patikimų gamintojų prekės: aliejai, lazūra, gruntai, apsauginės juostos ir kt.

– Kuriame įvairias dekoravimo technikas, organizuojame mokymus ir sienų dekoravimo vakarėlius bei privačius renginius, tokius kaip komandos formavimo renginiai ir kt.

Mūsų vertybės

  • Mažiau yra daugiau –Mr. Clay molio tinko gamybos procese nėra jokių „aukštų cheminių materijų“, todėl natūraliu molio tinku padengtos sienos „kvėpuoja“, neskleidžia toksinių medžiagų ir kvapų.
  • Glaudus bendravimas – mes labai vertiname savo klientus, stengiamės visada kuo profesionaliau konsultuoti ir kuo nuoširdžiau patarti.
  • Mūsų darbas – mūsų gyvenimo būdas – esame atsidavę savo darbui ne todėl, kad esame „darboholikai“, o todėl, kad be galo mylime tai, ką darome, ir neįsivaizduojame savo gyvenimo be Mr. Clay.

——————-

Mūsų istorija

Molio tinko verslo idėja man gimė netikėčiausiomis aplinkybėmis ir, ko gero, niekada nebūčiau sugalvojusi gaminti molio tinko, jei nebūčiau atsidūrusi senoje plytų gamykloje Alytaus raj. Nors senosios plytinės veiklą teko stabdyti, ten man kilo idėja, kaip panaudoti turimą natūralią žaliavą, molio miltus – gaminti molio tinką! Pradžia nebuvo lengva: teko išsiaiškinti, kokie yra šio produkto reikalavimai, sukurti receptūras, darbo instrukcijas, atrasti verslo partnerius, pristatyti produktą interjero dizaineriams bei architektams ir galiausiai pradėti pardavimus. Nors teko susidurti su dideliais iššūkiais, nepaaiškinamai stipriai tikėjau, kad molio tinkas yra perspektyvus produktas ir laikui bėgant bus vis dažniau aptinkamas įvairiausiose erdvėse, nes yra ne tik  natūralus, bet ir labai gražus.

Meniu