Apie mus

Molio tinkas – pats įdomiausias ir gražiausias projektas, kurį dar 2016 m. pradėjau vystyti senoje Alytaus keramikos plytinėje. Tuo metu atrodė, kad produktas yra labai nišinis, skirtas tik natūralios statybos šalininkams ar išskirtiniams klientams, ieškantiems prabangos prekių. Tačiau viduje jaučiau, kad jis gali atsidurti ant įvairiausių pastatų sienų ir atitinka labai daug skirtingų reikalavimų įvairaus gyvenimo būdo žmonėms:

  • Molio tinkas – be pavojingų cheminių medžiagų, mineralinės kilmės ir visiškai pralaidus garams, todėl puikiai tinka šiaudinių, molinių ar kitos natūralios statybos namų vidaus apdailai. Taip pat tinka ir ten, kur gal ir nėra natūrali statyba, bet žmonės supranta, kad daug ką lemia ir LOJ koncentracija, tad, kuo mažiau – tuo geriau.
  • Molio tinkas puikiai tiks tiems, kurie ieško kuo pigesnio, paprastesnio ir greitesnio sienų apdailos sprendimo, ypatingai jei apdailą planuoja atlikti patys.
  • Molio tinkas tiks ir tiems, kurie ieško išskirtinių ir labai gražių interjero sprendimų.

Šiai dienai Lietuvoje molio tinku jau yra nutinkuota daugybė privačių būstų bei komercinių patalpų. 2023 m. molio tinku pasipuoš ir tokie dideli objektai, kaip Klaipėdos muzikinis teatras ir Šv. Juozapo bažnyčia Vilniuje.

Mūsų gaminius pamilo ne tik Lietuva, tačiau ir kitos šalys. Turime tiek pavienių klientų, tiek prekybinių partnerių Baltijos šalyse, Olandijoje, Lenkijoje, Norvegijoje, Graikijoje, Anglijoje ir netgi Pietų Korėjoje.

Taip pat jau keletą metų vedame sienų dekoravimo mokymus, kur susipažinti su visomis subtilybėmis gali ir meistrai ir visai nepatyrę žmonės.

Šiai dienai, puikiai matau Mr. Clay produktų vystymo viziją ir galiu drąsiai pasakyti, kad molio tinkas nėra nišinis produktas, jis skirtas visiems žmonėms ir mes su komanda dirbsime toliau, kad taip ir liktų – visiems!

Linkėjimai, prekės ženklo įkūrėja, Raimonda.

Meniu